Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Прецеденты в области правопримененияПросто заполните форму, и Вы получите бесплатную консультацию юриста!Ситуация на рынке такси в Киеве

Плотный трафик на дорогах является извечной проблемой крупных городов. Общественный транспорт – очень медленный и не совсем комфортабельный, а вот такси – именно то, что нужно. Поэтому такси в Киеве пользуется особой популярностью. И среди большого числа компаний столицы, выделяется фирма «Эконом такси», предоставляющая максимально качественные и оперативные услуги по перевозке.

Подробнее

Найм квартиры, договор аренды: спорные вопросы оформления и судебная практика

О судебной практике рассмотрения вопросов, связанных с договором найма/аренды, а также о том, как правильно заключать договор найма, аренды недвижимого имущества.

Подробнее

Юристи Jenkens & Gilchrist зізналися в суді, що допомагали клієнтам ухилятися від сплати податків

У США колишній податковий юрист фірми Jenkens & Gilchrist Донна Герін (Donna Guerin) визнала себе винною в наданні клієнтам допомоги в ухиленні від сплати податків, повідомляє New York Law Journal. Збиток від дій Герін оцінюється в $ 400 млн.

Подробнее

Суддя за один день встиг одружити американця і відправити його на 4 роки до в'язниці

Для американського судді Джері Басса (Jerry Bass) минулий черверг виявився напруженим робочим днем: він спочатку розібрав справу і виніс вирок обвинуваченому, а потім одружив його ж, повідомляє Quad-City Times.

Подробнее

Словаччина загрожує Великобританії позовом до ЄСПЛ через системи "захисту сім'ї"

Словаччини розглядають можливість подачі позову до Великобританії до Європейського суду з прав людини. Причиною безпрецедентного кроку стала незвичайна готовність соцпрацівників і судів Британії забирати дітей у батьків "без будь-яких розумних причин", повідомляє The Telegraph.

Подробнее

Верховний суд Індії дозволив запуск АЕС всупереч протестам населення

Перший енергоблок АЕС "Куданкулам" в Індії, створюваний за участю Росії, буде завантажений паливом в найближчі дні за рішенням Верховного суду, повідомляє РІА Новини. Таким чином, суд відхилив петицію активіста руху противників ядерної енергетики.

Подробнее

Яндекс.Метрика