Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Політика конфіденційності

Сайт JurystUA.com (далі - Сайт) діє відповідно до законодавства України.

Коли Ви залишаєте на Сайті свої дані, наприклад, реєструючи акаунт, то ми використовуємо їх для того щоб надати Вам якісні послуги, задовольняючи Ваші потреби в якісному правовому супроводі.

Разом з тим ми хочемо, щоб Ви чітко уявляли собі, як використовуються ці дані і як можна забезпечити конфіденційність користування.

Безпека вашої інформації має один з найвищих пріоритетів у нашій роботі. Наша Політика конфіденційності розроблена, щоб захистити Вашу інформацію.

Ваші дані в Особистому кабінеті зберігаються безпечно і є конфіденційними.

Сайт JurystUA.com зберігає інформацію про вашу взаємодію з сервісом в cookies-файлах на вашому комп'ютері. Сервіс використовує ці дані тільки для спрощення Вашого доступу до функцій і сторінок Особистого кабінету.

Сайт JurystUA.com взаємодіє з вами в тому числі за допомогою автоматичної системи комунікацій. Повідомлення про події, що вимагають вашої реакції, звіти про виконані дії, розсилка значущих новин про сервіс і інші оповіщення можуть надходити на ваш e-mail і / або відображатися в сервісних повідомленнях, коли ви знаходитесь в своєму Особистому кабінеті на сайті. Ви можете відмовитися від підписки в налаштуваннях Особистого кабінету.

Користуючись сайтом JurystUA.com, ви визнаєте, що приймаєте правила сервісу.