Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Автомобiльне право

Автоюрист онлайн, консультація безкоштовно та цілодобово

Ви стали учасником ДТП або вам загрожує позбавлення прав? Безкоштовна консультація автоюриста онлайн на сайті допоможе вирішити проблему.

Якщо ви стали учасником складного автомобільного спору: позбавили прав, не виходить стягнути збитки з винуватця аварії, незадоволені, як відремонтували автомобіль, виникли розбіжності з інспекторами ДАЇ або іншу подібну ситуацію, рекомендуємо скористатися безкоштовною онлайн консультацією автоюриста (Києві). Цілодобова юридична допомога наших фахівців допоможе вам уникнути негативних наслідків в будь-якій екстреній ситуації.

Плюси платної консультації автоюриста онлайн:

Повноцінний правовий аналіз спору.

100% конфіденційне спілкування і гарантія юридичної підтримки.

Комплексний відповідь, підготовлений автоюристами.

Якщо ви потрапили в ДТП або іншу неприємну ситуацію на дорозі, не панікуйте. Вам допоможе алгоритм дій:

залишатися на місці аварії.

Сповістити про аварію: увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки. Чіпати предмети, які відносяться до ДТП не можна. Дізнатися стан інших учасників, якщо потрібно дзвонити в швидку допомогу;

якщо проїзд транспорту ускладнений, звільнити дорогу.

Не забути зняти на телефон або фотоапарат положення автомобілів і предметів, які брали участь у ДТП, зафіксувати номери машин інших учасників аварії;

зателефонувати в ГАI і страхову компанію;

не втрачати дорогоцінний час, звернутися до профільного фахівця. Для зручності клієнтів на сервісі консультація автоюриста онлайн - безкоштовна і круглосуточна.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО АВТОЮРИСТУ?

1. Юристи нададуть допомогу в поверненні водійських прав.

Інспектори ДПС допускають порушення при проведенні процедури медичного огляду на стан алкогольного сп'яніння. Автоюристы досконально вивчать матеріали адміністративної справи для виявлення помилок і недоліків в документах, складених інспекторами ДПС. Попередять, які відомості не занесені в протокол, чи дотримана процедура огляду водіїв. Дії онлайн автоюристов нашого сайту заточені, щоб використовувати помилки, допущені інспекторами, на користь клієнта і домогтися повернення прав.

2. Автоюрист онлайн допоможе домогтися виплати страхового відшкодування.

Практика показує, що складно в повному обсязі отримати відшкодування від страхової компанії, в інтересах страховика занизити розмір виплати. На сервісі безкоштовно допоможуть знизити ймовірність отримання відмови у покладеної виплати по ОСАГО і КАСКО.

За допомогою безкоштовної консультації автоюристов в Києві, ви дізнаєтеся, як зібрати і оформити пакет документів для страхової компанії, щоб уникнути відмови у виплаті відшкодування.

3. Допомога в складанні позову про стягнення шкоди після ДТП.

Грамотно складений позов підвищує шанси на успіх у суді. Консультація автоюриста в Києві безкоштовно (по телефону або через наш сайт) і цілодобово допоможе вам скласти заяву в суд, щоб позов не залишили без руху. Наші фахівці конкретизують претензії, розрахують суму позову і розповість які документи додати до позову.

Спори про повернення прав, отриманні страхового відшкодування — складні для водіїв. Людина, яка знає свої права, не дозволить їх порушити, у тому числі і інспекторів ДПС.

Якщо вас позбавили водійських прав або ви стали учасником автомобільного спору, не втрачаючи часу, звертайтеся до юристів. Згаяний час зменшує шанси на оскарження рішення про позбавлення водійських прав.

Юристи сайту допоможуть відстояти інтереси автовласника, попередять про важливі зміни в законі, чітко і лаконічно обгрунтують позицію в суді.

 
Может ли воспрепятствовать военно-транспортная обязанность снятию с учета авто в МРЭО? 184
Как поставить на учет мотоцикл, если нет документов о его приобретении? 899
Летние шины зимой, можно ли ездить на всесезонке? 443
Ответственность за использование транспортного средства на летних шинах зимой. Выбор автомобильных шин 265
Переделка автобуса из пассажирского в грузовой: можно ли в пассажирском микроавтобусе снять кресла и перевозить грузы? 1427
Как взыскать сумму упущенной выгоды с виновника ДТП? Возмещение ущерба по ДТП 421
Какие документы нужно иметь юридическому лицу, арендующему автомобиль? 544
Подкуп при совершении ДТП 283
ДТП с учетом выключенного поворотника 273
Что ждет человека, по вине которого произошло тяжелое ДТП? 313
Яндекс.Метрика