Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Нерухомість

Юридична консультація з нерухомості онлайн, безплатно

Вам потрібно оформити операцію з нерухомістю (дарування, купівля-продаж, іпотеку, пайова участь у будівництві)? Або ж у вас виник спір у даній галузі права (наприклад, спори з забудовниками, сусідами з-за затоки та інші житлові спори)? Або ж ви хочете приватизувати квартиру? Тоді дізнайтеся про те, чим і як наші безкоштовні юридичні консультації з питань нерухомості можуть допомогти вам у цих непростих питаннях.

5 ПРИЧИН ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ЮРИДИЧНОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ З НЕРУХОМОСТІ

1. Безпека при укладенні угоди

Вам доводилося чути сумні історії про те, як через деякий час після покупки житла, оголошувалися спадкоємці або родичі продавця, які нічого не знали про її продаж та претендували на свою частку власності.

І, навіть, при перевірці юридичної «чистоти» нерухомості банком (наприклад, при оформленні іпотеки), немає повної гарантії безпеки операції, оскільки банк піклується тільки про власні інтереси.

Щоб убезпечити себе від можливих неприємних ситуацій, пов'язаних з придбаним майном — отримати юридичну консультацію з нерухомості від юриста сервісу. Домовитися про повний супровід угоди з підготовкою і оформленням необхідних документів, перевірці історії квартири або дому і т. д.

2. Допомога у вирішенні спорів з нерухомості

Якщо ви зіткнулися з конфліктною ситуацією щодо нерухомості (наприклад, з іншими власниками, спадкоємцями, мешканцями тощо), ви можете отримати безкоштовну консультацію по нерухомості та кваліфіковану допомогу від нашого юриста, який вивчить ваш питання і підкаже вам, як грамотно поводитися, що необхідно вжити для врегулювання спору.

3. Допомога в отриманні грошової компенсації, пов'язаної із затокою квартири

Затока житлових приміщення — частий випадок у багатоквартирних будинках, який може статися як з вини сусідів, так і комунальних служб (наприклад, з-за несправності даху).

Щоб проконсультуватися з питань отримання грошової компенсації, зверніться за юридичною консультацією з нерухомості до юристів нашого сервісу. Фахівці підкажуть вам, куди необхідно звернутися, які документи зібрати, щоб довести факт затоки і суму збитку.

4. Рішення проблем при пайовій участі в будівництві і суперечках із забудовниками

Придбання нової (ще недобудованої квартири) може бути не менш ризикованим кроком, ніж придбання вторинного житла. Якщо ви зібралися укладати договір із забудовником, будівельним кооперативом, то юрист перевірить договір на предмет дотримання ваших інтересів.

Якщо спірне питання виникло після укладення договору — наш фахівець здійснить юридичний аналіз ситуації, дасть рекомендації по вирішенню конфлікту.

5. Допомога в зборі та підготовці документів для оформлення іпотеки, приватизації

Якщо ви вирішили оформити іпотеку, приватизувати муніципальне житло, то зіткнетеся з необхідністю збору великої кількості документів. Щоб зорієнтувати вас, які саме документи потрібні, зверніться за юридичною консультацією з нерухомості безкоштовно по телефону. Фахівець відповість на ваші питання, дасть необхідні рекомендації.

Для вас, як теперішнього або майбутнього власника, безкоштовні юридичні консультації з питань нерухомості — шанс заздалегідь застерегти себе від можливих ризиків у майбутньому.

Економте час у зборі та оформленні документів. Урегулируйте виник спір з максимально сприятливим для вас результатом. Оформіть заявку на отримання безкоштовної консультації по нерухомості і отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу вже через кілька хвилин абсолютно безкоштовно!

 

Можно ли узнать, кто просматривал в Реестре информацию о конкретном объекте недвижимости? 245
Договор купли-продажи имущественных прав на недвижимое имущество 351
Входят ли в опосредствованную стоимость сооружения технические помещения? 289
Как продать свою часть дома, если в нем зарегистрированы несовершеннолетние дети? 364
Как снять обременение с части здания, не выделенной в натуре? 337
Как изменить целевое назначение помещения: может ли арендатор объекта недвижимости изменить его функциональное назначение? 453
Внесение поправок в ГКН при помощи выявления стоимости земельного участка на рынке 264
Что делать, если объект недвижимости оказался под запретом 318
Заявление на постановку участника АТО на квартирный учет 415
Земельный участок в хозяйственном управлении юридического лица 260
Яндекс.Метрика