Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Призовники та військкомат

Юристи призовникам, консультація і допомога

Реалії військової служби і ставлення до неї людей зводиться до загальних проблем. Військкомати залучають хлопців у віці від 18 років за складеними списками призовників. На стан здоров'я звертається мало уваги.

Цей факт є передумовою до незаконних дій військкомату. Призовнику і його батькам допоможе юрист за військкомату для отримання вичерпної інформації з питань, пов'язаних з армією. Грамотна юридична консультація призовників і наступні правильні дії призведуть до законної відстрочку для здобуття освіти.

ТОП 5 ПРИЧИН ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ПРИЗОВНИКА ДО ЮРИСТІВ

1. Залучення молодої людини під час навчання у Вузі.

У військкоматах з'являються списки юнаків, які втратили право на відстрочку. Батьки студента і сам молодий чоловік не попереджаються про це. Захистити свої права й отримати грамотну консультацію в стислі терміни допоможе допомога юриста призовникам.

Дії військового комісаріату оскаржуються, якщо несуть незаконний характер.

Переваги звернення:

Юрист з питань військкомату проконсультує, як отримати право на відстрочку і відновити справедливість з урахуванням вимог закону.

Платна консультація допоможе вибудувати чіткий план дій і зібрати пакет документів.

2. Захист від неправомірних дій правоохоронних органів

Правоохоронні органи направляють співробітників для затримання призовників. По федеральному закону "Про поліції" від 07.02.2011 р. не можна затримувати, штрафувати, залучати до відповідальності і приймати інші заходи щодо призовника.

Допускаються дії, пов'язані з доставкою порядку за місцем реєстрації. Після звернення до юристів для призовника батьки захистять сина від неправомірних дій правоохоронних органів.

3. Відсутність об'єктивності в медичному обстеженні.

Необ'єктивне медичне обстеження — результат свавілля військового комісаріату. Лікарі, які працюють в призовної комісії, не звертають уваги на захворювання у молодих хлопців, які призводять до серйозних наслідків.

Під час військової служби фізичні навантаження і жорсткий графік дня відображаються на ослабленому здоров'я призовника. Солдат закінчує службу з хронічними захворюваннями. Уникнути проблем допоможе юрист для призовника.

Ви отримаєте вичерпну інформацію з медичним оглядам. Після консультації призовника юристом доведіть, що необхідний "білий квиток".

4. Допомога в підготовці скарги на дії військкомату

Дії військкомату підлягають розгляду, якщо подати правильно оформлену скаргу. Юристи сервісу підкажуть, як треба писати скаргу. Які документи потрібні і якими фактами оперувати, щоб не отримати відмову в порушенні справи.

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО ЮРИСТІВ, ВИ ОТРИМАЄТЕ:

Повну інформацію про те, хто буде притягнутий до відповідальності після подачі скарги.

Як необхідно діяти призовнику, щоб не порушувати існуючі норми права.

Інформацію про те, як отримати відстрочку від армії і консультацію з інших питань.

5. Допомога в проходженні альтернативної військової служби

Для людей іншої національності діє Федеральний закон від 25.06.2002 "Про альтернативної громадянської службі". Наші юристи доступно і дохідливо пояснять, які види робіт і спеціальностей доступні для таких громадян.

Неправомірні дії військкомату оспорюються при наявності вагомих доказів. Зібрати і підготувати документи допоможуть юристи сайту.

 

Предоставление информации по запросу военкомата 334
Основания для отсрочки от призыва в армии  443
Обязательно ли становиться на учет в военкомат при смене прописки 708
Могут ли отправить в дисбат вследствие отказа от воинской службы 345
Можно ли использовать видеокамеру в военкомате  504
Может ли быть наложен запрет на пересечение границы вследствие уклона от службы в армии 349
Яндекс.Метрика