Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Сімейне право

Консультація юриста по сімейних справах і питань

Не поділили майно при розлученні, чоловік не сплачує аліменти, виник інший спір у області сімейного права? Вам допоможе консультація юриста по сімейних справах від нашого сервісу.

Ми даємо вичерпну інформацію про шлюбних договорах, оскарження і встановлення батьківства (в тому числі і через суд). Онлайн юридична консультація з сімейних питань допоможе швидко отримати професійну допомогу і не втратити дорогоцінного часу.

На вибір два варіанти: консультація безкоштовно і платні послуги юристів. В обох випадках ви отримаєте вичерпну інформацію. Але платні консультації юриста з сімейних питань — це покрокове пояснення дій та доведення до результату.

Переваги платної консультації:

Ситуація детально аналізується і дається повна відповідь.

Швидке спілкування по електронній пошті або в скайпі.

Даємо 100% гарантії моментальної допомоги.

7 ПРИЧИН ЗВЕРНУТИСЯ ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ДО ЮРИСТА ПО СІМЕЙНИХ СПРАВАХ:

1. Допомога у стягненні аліментів.

Якщо батько дитини не платить гроші, наш юрист по сімейних справах докладно розповість, як одержати гроші і як правильно пред'явити претензію, а також допоможе у вирішенні інших питань, що виникають у процесі розгляду справи.

Безкоштовний сімейний юрист роз'яснить:

Який розмір аліментів вам належить?

Як правильно звернутися до суду і скласти позов про отримання аліментів?

Як розрахувати неустойку і стягнути аліменти в твердій сумі?

2. Допомога в позбавлення, поновлення батьківських прав, оспорювання батьківства, встановлення порядку спілкування з дитиною.

Юрист по сімейних справах в онлайн консультації розповість:

Підстави позбавити або обмежити батька в правах, передбачені Сімейним кодексом.

Які докази потрібні для позбавлення та поновлення в правах законних батьків, оспорювання батьківства та інших ситуаціях.

3. Допомога у вирішенні спорів про розділ бізнесу або майна між подружжям.

Розділ спільного бізнесу — складна категорія справ. Вирішити суперечку допоможе онлайн юридична консультація з сімейних питань. Наші фахівці проаналізують ситуацію, становитимуть угоду про розподіл майна, представлять інтереси сторін, допоможуть виконати рішення суду і проконтролюють його.

Юридична допомога важлива у випадках:

Розділу цінного майна і бізнесу.

Розділу щомісячних платежів за квартиру чи машину, взятої в кредит.

Збору та докази наявності дошлюбного майна і грошей.

Сімейний адвокат виконає завдання безкоштовно онлайн. У складних випадках правильно збере документи, в повному обсязі представить їх у суд.

4. Допомога щоб уникнути спорів про майно при розлученні.

Іноді подружжя мирно вирішують питання про поділ нажитого майна. Практика показує, що виникають розбіжності, і вони не вирішуються мирним шляхом. Зберегти нерви і дружні відносини після розлучення допоможе шлюбний договір і, звичайно ж, грамотна юридична консультація від юриста по сімейних справах і питань.

Він підписується до вступу в шлюб або після реєстрації відносин.

На сервісі дається консультація з сімейних питань безкоштовно, онлайн. Він грамотно складе умови договору, роз'яснить нюанси сімейного законодавства, завірити документ у нотаріуса.

5. Допомогу в підписанні шлюбного договору.

Консультація наших фахівців у режимі онлайн застереже від помилок при підписанні шлюбного договору. Якщо умови захищають інтереси тільки одного чоловіка, то такий контракт невигідно підписувати іншій стороні.

Сімейний юрист безкоштовно проаналізує, які умови контакту ущемляють інтереси клієнта і можуть йому зашкодити. Всі відповіді видаються в режимі реального часу (онлайн).

6. Допомога в позбавленні батьківських прав.

Це досить складна процедура, що застосовується до одного або обох батьків за неналежне утримання дитини. Якщо у батьків виникають важкі життєві ситуації, непередбачені обставини, то вони продовжують виховувати дитину, не втративши своїх прав.

Скориставшись послугами нашого сервісу, ви дізнаєтеся, які підстави визначаються законом для подання позовної заяви, при чому абсолютно безкоштовно і в режимі онлайн!

7. Допомога у визначенні місця проживання дитини.

Після розлучення батьки ставляться один до одного лише, як батьки малюка, забувши про інших відносинах. Інтереси дитини меркнуть на тлі подружніх негараздів. І залишається тільки один варіант — звертатися до суду.

Місце проживання дитини визначається за рішенням суду. При виникненні гострих і конфліктних ситуацій, коли залишення дитини з одним з батьків небезпечно для нього, то батьківські права такого батька можуть бути переглянуті в судовому порядку.

Спори між подружжям важкі емоційно. Важливо зберігати спокій та чітко обґрунтувати позицію в суді. Думка судді впливає на те, користь, якою з сторін вирішиться суперечка. Ви можете розраховувати на безкоштовні консультації юриста по сімейному праву. Вони підготують тактику захисту, представлять потрібні докази, допоможуть суду прийняти правильне рішення.

 

Брачный договор и право собственности на недвижимость: совместимы или нет? 142
Как не позволить супруге выгнать из дома через суд 319
Неравное распределение имущества, между супругами 311
Уплата алиментов, если заключен новый брак 290
Как прописатьcя в жилом доме 274
Права на встречи ребенка с родными, сильно злоупотребляющими алкоголем 313
Как выписать мужа из квартиры 283
Как заменить данные об отце в свидетельстве о рождении ребенка 382
Отобрание ребенка через суд: что делать матери, если отец хочет забрать ребенка 451
Как разделить недвижимое имущество при смерти одного из супругов 318
Яндекс.Метрика