Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Соціальне забезпечення

Юрист по соціальному забезпеченню

Поняття «соціальне забезпечення» передбачає перелік пільг і привілеїв, на які можуть розраховувати малозабезпечені громадяни.

Складається з таких категорій:

Пільги належать інвалідам.

Молодим мамам і багатодітним батькам.

Людям, які втратили роботу.

Пенсіонерам.

Постраждалим від стихійних лих.

Досконало знають законодавство професійні юристи-консультанти, адвокати, суддю. Але нужденні люди проходять повз реальної можливості поправити матеріальне становище. Юристи ресурсу допоможуть впоратися з кричущою несправедливістю.

1. Допомога в отриманні пенсій пенсіонерам

У відповідності з законами, пенсії, що виплачуються на території України, поділяються на: трудові і державні.

Трудова пенсія виплачується з резервів пенсійного фонду та співробітниками Пенсійного Фонду враховується стаж роботи. Державна пенсія нараховується з федерального бюджету.

Розмір державної пенсії менше, ніж трудовий. Якщо ви наблизилися до пенсійного віку. Не можете самостійно вибрати варіант розрахунку пенсії. Вам необхідно отримати консультацію юриста по соціальному забезпеченню.

Досвідчений професіонал підкаже, який варіант пенсії вибрати, на які нюанси біографії звернути увагу працівників соціальної служби.

2. Допомога в отриманні допомоги при народженні дитини

У вашій родині очікується поповнення. Потрібно подумати про фінанси: виховання малюка – одна з найвитратніших статей сімейного бюджету. Держава подбала про молодих мам. Закони і розпорядження уряду передбачають виплату субсидій і допомог по догляду за дитиною. Виплачуються дотації щомісяця.

Перші гроші виплачуються при реєстрації вагітності в медичному закладі. Список привілеїв розширюють муніципальні влади.

Молодим мамам даються:

Додаткові виплати.

Пільги на проїзд у транспорті.

Знижують тарифи ЖКГ.

Для правильного оформлення документів доцільно звернутися до юриста. Він складе індивідуальний список пільг для конкретної ситуації. Доступно пояснить вам, як швидко отримати виплати.

3. Допомогу в поліпшенні житлових умов багатодітних сімей

Брак квадратних метрів, низький рівень життя турбує українців. Якщо ваша квартира потребує ремонту? Житлоплощу не задовольняє вимогам безпеки? Ви змушені жити у комунальній квартирі? Вам підкаже рішення юрист. Для «важких» ситуацій працюють державні та муніципальні програми. Вони покликані покращувати житлові умови громадян.

Дізнатися, чи ставитеся ви в одну з цих категорій. Оцінити шанси на поліпшення умов проживання можна на консультації. Зверніться за допомогою, якщо не в змозі оплачувати витрати на утримання квартири. Юристи порталу знайдуть відповідне рішення.

4. Соціальне забезпечення інвалідів

Рівень соціального забезпечення інвалідів в України не високий. Список пільг і привілеїв, визначених законом, великий.

Інваліди претендують:

на позачергове поліпшення житлових умов;

на безкоштовну медичну допомогу;

на спеціальну техніку для пересування.

Права вказані у федеральних законах і розпорядженні уряду. Не всі інваліди знають, як швидко і без клопоту отримати пільги.

Ви в скрутному положенні, не в змозі розібратися в юридичних нюансах? Наші юристи допоможуть вам розібратися у всіх деталях. Зверніться за консультацією та отримайте вичерпну відповідь по соціальному забезпеченню.

5. Соціальне забезпечення військових та членів їх сімей

Військові сім'ї, які не володіють власним житлом, змушені поневірятися по країні. Вони вселяються в казарми і непридатні для нормального життя приміщення.

Для військових та їх сімей передбачена потужна система соціальної підтримки. Вона закріплена розпорядженнями уряду, Міністерства Оборони і розпорядженнями муніципальної влади.

Проводячи роки в нестерпних умовах, військовослужбовці не підозрюють, що можуть розраховувати на фінансову допомогу. Якщо ви належите до числа соціально незабезпечених військовослужбовців, ви – наш клієнт! Зверніться за консультацією до одного з наших юристів, і отримаєте повний список субсидій та пільг, визначених законом!

Отримання соціальної допомоги в повному обсязі – питання, яке гостро стоїть перед усіма малозабезпеченими українцями. Консультація юриста допоможе вам виграти спори з питань розмірів дотацій і виплат, які часто виникають при спілкуванні з працівниками соціальних служб.

 

Яндекс.Метрика