Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Спадок

Консультація юриста по спадкових справах

Не вдається отримати свідоцтво на спадщину? Допоможе юридична консультація юриста по спадкових справах. Пропуск строку, неповний пакет документів, домагання родичів призводить до відмови нотаріуса видати відповідне свідоцтво. Юрист сайту пропонує вам практичне вирішення будь-якої проблеми в сфері спадкування майна. Крім того, консультацію юриста по спадку ви можете отримати як платно, так і безкоштовно. Грамотний відповідь готуємо в обох випадках. У чому різниця між відповідями?

Платна юридична консультація по спадку дає переваги:

Глибокий аналіз проблеми.

Підготовка комплексного відповіді.

Конфіденційне спілкування по електронній пошті або скайп.

5 ПРИЧИН ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЮРИСТА ПО СПАДКОВИХ СПРАВАХ:

1. Допомогу, якщо термін для вступу пропущено

Юрист у спадок аналізує причини неприйняття спадщини. За Цивільним кодексом суд може поновити строк, але для цього потрібні поважні причини. Наш фахівець збирає необхідні докази і представляє клієнта в суді.

2. Консультація юриста по спадку допоможе довести право претендувати на майно

Спадкоємець дбав про майно, ремонтував, оплачував рахунки, але не звертався до нотаріуса за вступом у спадок? Квитанції про оплату рахунків і комунальних послуг допоможуть довести своє право на нерухомість - Камчатський крайовий суд прийняв Апеляційне визначення від 19.03.2015, справа № 33-379/2015.

Юридична консультація у спадок роз'яснить, як підтвердити право на успадкування майна, а наш адвокат допоможе зібрати рахунки про оплату комунальних послуг та податків, довідку про спільне проживання, платежів на страхування, щоб переконати суд.

3. Допомога у спорах з іншими спадкоємцями

Навіть близькі родичі лаються, коли мова йде про спадщину. Адвокат підготує документи, розрахувати частку кожного родича і докладе всі зусилля для мирного врегулювання конфлікту. Якщо родичі прийдуть до згоди, наш фахівець складе угоду, докладно опише майно, що переходить до кожного спадкоємця. Якщо згоди не досягнуто не вдасться, представить клієнта в суді.

4. Допомога в складанні заповіту

Спадкування відбувається за законом і заповітом. Після смерті спадкодавця, родичі до свого здивування дізнаються, що в цьому документі фігурує інша людина. І починаються жорсткі суперечки. Юрист у спадок допоможе грамотно скласти заповіт: збере довідки, що підтверджують дієздатність спадкодавця, контролює процедуру складання. Правильно складений заповіт зводить до мінімуму ризик заперечування. 

5. Юрист по спадкових справах допоможе визнати іншого спадкоємця негідним

Довести такий факт – надзвичайно складне завдання. Мало сказати про погане ставлення до спадкодавцеві. Суд переконають докази: довідки про виклик швидкої, записи лікарів про погіршення здоров'я спадкодавця, діагнози після побоїв, показання свідків.

Вирок суду, що спадкоємець бив спадкодавця, збільшать шанси на перемогу. Верховний Суд Чувашії виніс позитивне ухвалу по справі № 33-1987/2015 від 27.05.2015.

Ви стали учасником спору про успадкованому майні? Юрист по спадкових справах допоможе вирішити проблеми. Суперечки з родичами і претендентами, як правило, емоційно важкі. Але емоції заважають справі. Чітко і грамотно зібрані докази переконають суддю вирішити справу на вашу користь.

Юристи сайту вирішують спори, що представляють юридичні консультації по спадку, допомагають захистити права спадкоємця.

 

Обеспечение сохранности наследства: как обеспечить сохранность наследства до его принятия, если оно неправомерно удерживается третьим лицом? 389
Кто может утвердить копию сертификата на наследование земельного участка, без оригинала документа 293
Нужно ли близким родственникам подавать заявление на наследование  421
Как заброшенное жилье признать вымороченым  292
Может ли мать лишить ребенка права на наследство после смерти отца  343
Как восстановить документы на квартиру с целью вступления в наследство 344
Вступление в наследство по завещанию  391
Как выиграть дочери у матери дело о наследстве квартиры  371
Как оформить заявление в суд на признание права наследования земельного участка 311
Как оформить наследство? Какие документы для принятия наследства нужны? 396
Яндекс.Метрика