Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Житлові питання

Юрист з житлових питань онлайн, юридична консультація безкоштовно

З правовими питаннями в житловій сфері стикаються всі – це конфліктні ситуації зі спадщиною, розділ нерухомості, неприємності з орендованим житлом. Для грамотного завершення претензій сторін одна до одної і захисту майнових інтересів, потрібна юридична консультація з житлових питань в містах України.

ТОП 7 ТЕМ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА З ЖИТЛОВИХ ПИТАНЬ

Для вирішення майнового спору потрібні знання чинного законодавства та судової практики. Наслідки залежать від масштабу проблеми. Вони пов'язані з втратою особистого часу, нервів і виселенням з квартири.

Безкоштовна консультація юриста з житлових питань потрібна в наступних випадках:

1. Виділення частки в квартирі

Визначення частки кожного спадкоємця вимагає знань закону. Майно в частковій власності (квартира) ділиться за угодою або на підставі рішення суду. При неможливості виділити частку без нанесення шкоди майну пропонується варіант виплати суми, рівноцінної вартості частини майна. Гарантовано отримати належну по праву частину спадщини допоможуть фахівці з житлових питань. Вони грамотно вирішать проблему (виділення частки, отримання грошового еквіваленту або оформлення нотаріального відмови).

2. Припинення житлових правовідносин

Головні юридичні факти, що виступають причиною для розриву житлових взаємин:

загибель орендаря;

псування і непридатність для проживання здається приміщення;

непридатність житла і невідповідність умов;

закінчення строку договору оренди житла;

розрив договору оренди достроково.

Після розриву відносин між орендодавцем і наймачем житла — припиняються всі права та обов'язки сторін. Ніхто не може вимагати виконання зобов'язань до того моменту, поки договір не буде повністю розірваний між сторонами. Не зіткнутися зі складною ситуацією допоможе грамотна і безкоштовна консультація юриста з житлових питань.

3. Зміна цільового призначення

За статтею України власник може здавати приміщення в оренду організації, підприємству тільки після переведення його з житлової нерухомості в нежитлову.

Проведення зміни правового статусу об'єкта протікає з урахуванням вимог ЖК України і законодавства про містобудівної діяльності України. Громадянам необхідно зібрати пакет документів, пройти передбачені законодавством етапи (проведення інвентаризації, отримання техпаспорта, погодження з органами місцевого самоврядування тощо)

Цей комплекс завдань складний для тих, хто не пов'язаний з юриспруденцією. Необхідна кваліфікаційна правова допомога юриста з житлових питань.

4. Оспорювання прав

Відновити порушені права у сфері житлового права легко, якщо добре орієнтуватися в чинному законодавстві. Отримаєте консультації юриста з подробицями щодо глави ЖК України. Розглянуто права та обов'язки власника приміщення та інших осіб, які проживають у ньому.

Юрист з житлових питань в СПБ або Москві захистить ваші інтереси в суді пов'язані з оформленням нерухомості.

5. Виселення

Конституція гарантує право на житло кожній, але законодавство містить норми, які передбачають позбавлення права користування і проживання. Виселяти можна тільки в судовому порядку.

Для цього потрібні серйозні підстави. Своєчасна юридична консультація з житлових питань убезпечить від ризику залишитися на вулиці. Допоможе господареві житла на законних підставах виселити осіб, які займають площу.

6. Перепланування приміщень

Перевлаштування і перепланування житла потребує в обов'язковому юридичному оформленні, підготовці проектної документації та погодження в порядку, передбаченим законом. Якщо провести її без погодження і дозволу, виникнуть негативні наслідки: від позбавлення права продажу до притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності. Самостійне вирішення питання призведе до втрати часу та коштів. Відсутність юридичної консультації з житлових питань ускладнює вирішення складної ситуації.

7. Переклад в нежитловий фонд

На законодавчому рівні не розроблено порядок, що регламентує переведення приміщень з житлового фонду в нежитловий. В окремих регіонах подібні питання вирішують, базуючись на локальних нормативно-правових актах. 

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ

Солідний досвід у житловому праві дозволяє задіяти методики та алгоритми, які приведуть до успішного завершення юридичної справи. Кваліфікація наших співробітників дозволить швидко виграти процес у житловому суперечці.

Зайдіть на сайт і вам гарантовано буде надана правова підтримка у вигляді надання грамотної платної або безкоштовної юридичної консультації з житлового питання.

 

Что делать, если перед ремонтом нужно провести техобследование соседних квартир, а их жильцы – против? 187
Что делать, если шум в соседнем здании создает неудобства жильцам жилого дома? 281
Как возместить имущественный вред от незаконного сноса здания? 325
Возведение забора вокруг придомовой территории многоквартирного дома: правомерно ли? 1570
Как защитить права собственников многоквартирного дома 333
Сколько стоит вступление в наследство по недвижимости? Как оформить 292
Обязательно ли выплачивать долг по коммунальным услугам за старый лицевой счет  321
Можно ли снять человека с регистрации без его присутствия 438
Взыскание задолженности по решению суда 315
Может ли человек по доверенности переоформить квартиру доверителя на себя 357
Яндекс.Метрика