Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Расторжение брака в Украине: советы и консультации семейных юристов по расторжению бракаРасторжение брака - отдельный институт семейного права, который определяет основания и порядок прекращения брака. Тема развода всегда более популярна, чем заключение брака, ибо супружеские пары редко интересуются правовыми аспектами в момент, когда решают оформить свои отношения, но все эти вопросы непременно встают при расторжении брака.

Мы предлагаем ознакомиться с советами и консультациями юристов по расторжению брака. Вы узнаете, как защитить свои права в случае расторжения брака.

Розлучення через РАЦС або суд без присутності чоловіка

Можна розлучитися, якщо чоловік не прийшов у суд? Як бути, коли місцезнаходження чоловіка невідомо? Розривають шлюб, коли друга половина засуджена? Нерідкі ситуації, коли чоловік фізично відсутня в шлюборозлучної процедурою з певних особистих або об'єктивних обставин (при незгоді, виїзді, хвороби тощо). На питання, як провести розлучення без присутності чоловіка, дадуть докладну відповідь консультанти ресурсу.

Подробнее

Розлучення під час вагітності дружини

Статистика розлучень лякає, кожен третій шлюб в країні розпадається. Але справжня драма розігрується, якщо сім'я руйнується у період вагітності дружини, яка в цей час найбільш вразлива, потребує підтримки чоловіка. На чиєму боці закон? Як проводиться процедура розірвання шлюбу? Якими наслідками загрожує? На ці питання дадуть відповіді консультанти порталу.

Подробнее

Розлучення при наявності неповнолітніх дітей

Коли розходяться подружжя, у яких є діти до 18 років, то розлучення відбувається через суд. Винятки: якщо суд визнав подружжя безвісно відсутнім, недієздатним або засудив до позбавлення волі на строк більше трьох років. Спори про дітей протікають дуже болісно.

Згідно з Сімейним кодексом права батьків на виховання дітей рівні. Але розлучення при наявності неповнолітніх дітей закінчується тим, що дитину залишають жити з матір'ю.

Подробнее

Розірвання шлюбу через суд

Відносини в сім'ї не завжди складаються ідеально. Чинним законодавством України визначено різні процедури по розірванню шлюбу у зв'язку з різними обставинами і сформованими умовами, які передували розриву.

Подробнее

Як оформити розлучення без згоди чоловіка

Розірвання шлюбу – малоприємна процедура навіть за умови обопільної згоди сімейної пари. А якщо ініціатива розпаду осередку суспільства виходить від одного чоловіка, то проблем не уникнути. Коли належить розлучення в односторонньому порядку, ви не знаєте, яким чином захистити свої права – допоможе юридична консультація.

Подробнее

Яндекс.Метрика